Дізнайтесь, що у нас нового!
Ознайомтесь з останніми новинами з діяльності Приватного акціонерного товариства "Куликівське молоко" та залишайтесь обізнаними підписавшись на наші сторінки в соціальних мережах.
2019-10-06
ПрАТ "Куликівське молоко" - смачний спонсор TEDx Чернігів 2019!
news-img
ПрАТ "Куликівське молоко" - смачний спонсор TEDx Чернігів 2019!

TED є відомою щорічною конференцією, присвяченою «ідеям вартим поширення» (ideas worth spreading), що проводиться в багатьох містах світу.

Конференції TED проходять практично щодня в різних містах світу, а в 2012 році кількість переглядів відео-виступів на YouTube каналах TED склала більше 1 млрд.

"x" у назві означає, що захід проводиться за ліцензією TED та є незалежно організованим заходом.

В Україні конференція відбувається з 2009 року у 15 містах країни.
На конференцію в Чернігові були запрошені 
спікери з Києва, Львова, Чернігова, які представляють Україну на міжнародній арені в різних сферах: освіта, наука, мистецтво, сучасний хендмейд та ін.

ПрАТ "Куликівське молоко" не могло стояти осторонь такої важливої соціально-культурної події для регіону, а тому виступило смачним спонсором надавши власну продукцію для фуршетів та кава-брейків.

Ми надзвичайно пишаємось бути частиною такої визначної події і раді, що в нашому регіоні є люди, які популяризують місто через такі заходи!

2019-09-01
Продукція ТМ "Куликівка" одна з найкращої в області!
news-img
Продукція ТМ "Куликівка" одна з найкращої в області!

Сухе знежирене молоко та масло вершкове з какао "Шоколадне", виробництва ПрАТ "Куликівське молоко", перемогли в щорічному обласному конкурсі "Кращий товар Чернігівщини"-2019, що проводиться Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації!

2018-12-07
ПрАТ "Куликівське молоко" - Благодійник 2018 року!
news-img
ПрАТ "Куликівське молоко" - Благодійник 2018 року!

6 грудня в Чернігівському обласному художньому музеї вшанували кращих меценатів Чернігово-Сіверського краю в рамках регіонального конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

2018-08-27
"Куликівське молоко" на Святі Молока 2018!
news-img
"Куликівське молоко" на Святі Молока 2018!

Цьогоріч більше 30 учасників представило власну продукцію на "Фестивалі Молока", що пройшов в місті Чернігові.

Завантажити новини
Цікавий факт
За результатами діяльності у 1 півріччі 2016 року ПрАТ "Куликівське молоко" увійшло в ТОП-30 виробників молочної продукції в Україні за обсягами виробництва.