Працюємо для Вас з 1999 року!
Головною метою діяльності Приватного акціонерного товариства "Куликівське молоко" є створення натуральної та смачної молочної продукції щодня!
Історія
news-img

Новітня історія заводу бере свій початок 1999 року після заснування акціонерного товариства “Куликівське молоко”. В жовтні 2000 року на підприємстві запускається оновлене виробництво сухого знежиреного молока та вершків, а в 2006 році вводиться в експлуатацію лінія з виробництва незбираного молока та цільномолочної продукції. Саме з цього моменту продукція під брендом “Куликівка” з’являється на прилавках магазинів та стає неодмінною складовою споживчого кошика тисяч мешканців Сіверського краю.

В процесі сталого розширення в 2011 році асортимент продукції, що виробляється поповнюється сирами твердими, а згодом і кисломолочними. На даний момент підприємство є одним з лідерів на ринку виробництва молочних продуктів, якість яких гарантована багаторічним досвідом та традиціями.

news-img
news-img
Виробництво
news-img

Виробничі потужності приватного акціонерного товариства “Куликівське молоко” розташовані в екологічно чистому регіоні Чернігівською області - на Куликівщині. В межах району та поблизу з ним немає підприємств важкої промисловості, а клімат та природній ланшафт є максимально сприятливими для отримання найякіснішого молока для подальшої переробки.

Основні виробничі потужності розташовані в селищі Куликівка. На них виробляється сухе знежирене молоко, вершкове масло, вершки, молоко питне та кисломолочна продукція. Додаткове виробництво знаходиться у селі Салтикова Дівиця Куликівського району. Тут виробляються тверді та кисломолочні сири.

Продукція
about-us-img

Виготовлена виключно з високоякісної сировини, продукція ТМ “Куликівка” є поєднанням багаторічних традицій, майстерності професіоналів та найвищого ступеню контролю на всіх стадіях виробництва. За понад 15 років наша продукція отримала довіру тисяч українців завдяки стабільній якості, неперевершеному смаку та 100% натуральності.

Дізнатися більше

about-us-img
Цікавий факт
За результатами діяльності у 1 півріччі 2016 року ПрАТ "Куликівське молоко" увійшло в ТОП-30 виробників молочної продукції в Україні за обсягами виробництва.